fbpx

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Przyjedzie!
Właśnie dostaliśmy list z Ambasady Świętego Mikołaja, że Święty we własnej osobie w tym roku znów przyjedzie do naszej kawiarni 

🙂

Asystował będzie mu Elf Bartek wraz ze swoim cyrkowo-świątecznym programem artystycznym przeplatanym warsztatami dla dzieci!

📅 KIEDY? : 6 Grudnia 2022 (Wtorek) o 17:30

☎️ REZERWACJA – telefonicznie 535 199 105 lub w komentarzach – do 4.12 lub do wyczerpania miejsc

🎟️ BILETY – 35 zł/dziecko, dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Dla rodziców przewidujemy miejsca przy stolikach 🙂

JAK?
W poniedziałek 6 Grudnia, od godziny ⏰ 17:30 do ok. 19:30 ⏰ zapraszamy na spotkanie z Mikołajem – wymagana jest REZERWACJA W FORMIE BILETU.
W cenie biletu zapraszamy na występ artystyczny Elfa Bartka, będą cyrkowo-żonglerskie sztuczki oraz krótkie WARSZTATY DLA DZIECI.
Przygotujemy dla Państwa stoliki (w zależności od liczby osób będą wspólne lub osobne 😉 ), będzie można zamówić naszą LEGENDARNĄ Gorącą czekoladę własnej receptury, grzańca 0% oraz ciacho i kawę – prosimy o informację ile mamy przygotować miejsc.

Zachęcamy również dzieci do przygotowania dla Mikołaja plastycznych prac świątecznych (np. rysunki, figurki z plasteliny, wycinanki). Będą one przez cały grudzień wywieszone w naszej mini-galerii 🙂 Mikołaj jest zawsze bardzo szczęśliwy gdy dostaje piękne prace od dzieci!
Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z BIUREM PREZENTOWYM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w celu rezerwacji oraz ustalenia prezentu dla Najmłodszych ! 😉😉
Kontakt tel. ☎️ 535 199 105 (również SMS)!